Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

Jindřiška Kosková, Zlín

Milí přátelé,

Dovoluji si vás takto oslovit na základě níže uvedených skutečností – promiňte.

Dne 7.3.2002 jsem se seznámila s R 2000 Standart. Je to takové chladné technické jméno. Zasloužil by si rozhodně něco milejšího např. miláček, drahoušek apod. Přesto jsem se do něj zamilovala a dala jsem mu jméno takové familierní „Pípalek“. Jistě uhodnete proč. Chodím s ním spát a ráno hned po probuzení se spolu domlouváme co a jak. Ale obecně řečeno, je mi s ním vždycky dobře. Nedala bych ho nikomu za nic na světě.

Někdo je závislý na kouření, jiný na pití, já na mém a vašem „Pípalkovi“. Mám ho ráda. Díky němu se cítím dobře. Dobře spím, prášky proti bolesti neberu. Škoda, že jsem jej neměla dříve. Díky „Pípalkovi“ je teď můj život daleko lepší než dříve. Jenom vám zazlívám, že jste s tím nepřišli již dříve, to by mě ta artroza, kterou mám už od padesáti let (dnes je mi 72 let) dnes už netrápila.

Všichni, co tento přístroj mají, si jej chválí. Já sama jsem leták (kde je uvedeno, jak se může přístroj aplikovat - 2.str.) nechávala oxeroxovat i pro švagrovou a synovcovi (švagrová trpí artrózou a synovec je po bouračce). Všem mohu doporučit.

Přístroj mi pomohl:

Koleno – artróza (dle lékaře koleno pracuje k operaci – nevím co by říkal dnes). Koleno sice bolí, ale v únosné míře – nekulhám a mohu chodit rychleji. Pro velkou bolest jsem brala 2 x denně Brufen a kulhala jsem. Dnes Brufen neberu (mám Pípalka) bolest je mírná, nekulhám. 

Po chřipce mi tzv. vystoupil zub – na zkus bolel (plomba od r. 1953). Po aplikaci (3x) přístroje – se zub usadil, nebolí – zachráněn.

Ucpané nosní dutiny – pomohlo to.

Nachlazená záda (pro velkou bolest jsem nemohla spát), po několika aplikacích bolest ustoupila.

Zánět nehtu na noze – pomohlo to.

Zkrátka, jak mám nějaké potíže zdravotního charakteru, podívám se do příručky, kterou mám dle doporučení stále při ruce, zjistím, kam se poduška přikládá a je po bolesti.

Upozorňuji, že přístroj mám stále po ruce (místo prášků), protože kdyby se měl používat a vždy odněkud ho vytahovat, tak by to dopadlo tak, že by se to raději nedělalo. A dále . Jestli si někdo myslí, že po dvou aplikacích přístroje ztratí artrozu, je na omylu. Já jsem přístroj používala poprvé na koleno vždy večer a ráno (20 minut) po dobu tří měsíců. To je pak už výsledek viditelný. Celý rok jsem měla relativně klid. Teď nastoupí zase tříměsíční léčba (přístroj si aplikuji v posteli a čtu) a budu mít celý rok pokoj.

Přístroj jsem si zakoupila od vaší firmy prostřednictvím vašeho zástupce p. Musila. Je velmi slušný, vstřícný a dobře vyškolený. Někteří lidé tvrdí, že je to hodně peněz – i já říkám je. Ale za cigarety a pití dá člověk také hodně peněz a ještě to ničí zdraví.

Od roku 1984 mám schovaný článek o tomto přístroji v tehdejším Rudém právu. Byla jsem jeho obsahem a vidinou zlepšení mého zdravotního stavu nadšená. Snad ani sportovní fandové nefandí svému klubu tak, jako jsem já fandila na základě tohoto článku lékařům a samozřejmě i vám výrobcům. A přece jsem se po 18 letech dočkala.

Na závěr všem, kteří mají zásluhu na tom, že tento přístroj můžeme používat – lékařům, konstruktérům, dělníkům - všem velký, velký dík.

Nezlobte se za můj sesmolený dopis, ale považovala jsem za svoji povinnost vám napsat a poděkovat.

Jindřiška Kosková, Zlín