Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

Reference - domácnost

Manželé Přibylovi, Brno

Ihned jsme započali s léčením našich těl. Bez velkých úvodů oznamujeme, že tento přístroj je senzační a zázračně léčí různá onemocnění, která se vyskytují v lidském těle. Za krátkou dobu vyléčil následující případy:
KLOUBY: pravé rameno – odstranila se bolest a počáteční znehybnění – zmírnila se bolest při altróze kolen a kyčelního kloubu.

Zobrazit referenci

Jindřiška Kosková, Zlín

Koleno – artróza (dle lékaře koleno pracuje k operaci – nevím co by říkal dnes). Koleno sice bolí, ale v únosné míře – nekulhám a mohu chodit rychleji. Pro velkou bolest jsem brala 2 x denně Brufen a kulhala jsem. Dnes Brufen neberu (mám Pípalka) bolest je mírná, nekulhám. 
Po chřipce mi tzv. vystoupil zub – na zkus bolel (plomba od r. 1953). Po aplikaci (3x) přístroje – se zub usadil, nebolí – zachráněn.

Zobrazit referenci

Jiřina Adéeová, Kolín

V pátek 26.1. 2007 jsem odesílala můj porouchaný pulzní magnet Renaissance na adresu Vaší firmy. Protože vím, že právě na moji reklamaci pro další plánované práce nemusí mít příslušní pracovníci čas, obávala jsem se, že třeba delší dobu budu bez magnetu. Měla jsem strach, že když delší dobu nebudu moci magnetizaci provádět, zhorší se mi stav mých kloubů.
Neumím Vám popsat moji obrovskou radost, když mi byl ve středu 31.1.2007 doručen balíček s opraveným magnetem. Opravdu jsem nechtěla věřit svým smyslům. Uvědomila jsem si, že balíček Vám přišel v pondělí 29.1. a hned další den jste přístroj opravili a poslali zpět.

Zobrazit referenci

Omelková Martina, Brno

Výše uvedený přístroj používám již šest let a mohu prohlásit, že s velmi dobrými výsledky. Mé problémy s klouby nohou a krční páteří jsem podstatně odstranila pravidelným nasazením magnetických pomůcek. Na kolena a spodní části nohou jsem používala kruhový aplikátor „selenoid“ a rovněž tak pro odstranění potíží při bolestech krční páteře. Malý aplikátor jsem s úspěchem používala při lokálních bolestech chodidel a horních končetin. Pravidelným využíváním magnetoterapie jsem zároveň vyloučila užívání léků.  

Zobrazit referenci

Miroslav Drnec, Děčín

Od července 2004 používám Váš magnetoterapeutický přístroj řady Renaissance R 2000 X. V mém pokročilém věku (86 let) mi značně pomáhá v překonávání příznaků staroby. Trpím skoliosou páteře v pokročilém stadiu a díky Vašemu přístroji mi odešly bolesti páteře. Rovněž blahodárně působí na mé artrozní klouby.

Zobrazit referenci

Zíka Jaroslav, Plzeň

Udělali jste mi velikou radost. Přístroj jsem hned použil a pracuje bezvadně. Ve svých 82 letech ještě mohu sportovat, takže se nevyvaruji namožení svalů, kloubů, výronů atp.
Díky Vašemu přístroji a magnetickým pulsům v kombinaci s mastí Dolgit – bolest zmizí velmi rychle.

Zobrazit referenci

Ludmila Svobodová, České Budějovice

Svůj aplikátor jsem občas půjčila známým, ale bohužel se mi generátor vrátil v dezolátním stavu. Mé zkušenosti, lépe řečeno naše zkušenosti, jsou s tímto přístrojem velmi dobré. Já sama jsem používala magnety především na bederní páteř. Aplikovala jsem je převážně na noc, přímo jsem na nich spala. Kombinací s akupresurou (Kuzněcův aplikátor) jsem odbourala injekce a léky. 

Zobrazit referenci

Alois Sochor, Rýmařov

Při používání přístroje na bederní páteř se zpočátku stav zhoršil (bolesti byly silnější), ale postupem času se bolesti zmírnily, neustoupily úplně, ale zdravotní stav je podstatně lepší, než byl před začátkem používání regeneračního přístroje. Také spotřeba léků je nižší oproti minulosti.

Zobrazit referenci

Knapek Inocenc, Rýmařov

Použil jsem Váš přístroj po dobu deseti dní pravidelně dvakrát denně – na záda i lokty, ráno – regenerační režim – záda i ruce, večer regenerační režim i režim proti bolestem záda a lokty.
Po skončení léčení – použití přístroje – již 14 dní necítím bolesti zad ani loktů a proto říkám, že mi Váš přístroj pomohl.

Zobrazit referenci

Šafářová Bedřiška, Brno

Jak se zlepšily potíže mých rukou svědčí to, že jsem bez potíží napsala tento dopis, což jsem dříve nedokázala. Musela jsem psát na stroji.
Ještě jednou díky za pěkně prožitý den. Kéž by bylo na trhu více takových výrobků, které by lidem ulehčovaly při jejich zdravotních potížích a hlavně, aby byly pro tyto lidi i cenově dostupné.

Zobrazit referenci