Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

Reference

Jihomoroavské dětské centrum specializované zdravotní péče, Boskovice

Po aplikaci přístroje Renaissance se nám podstatně lépe s dětmi cvičí, hlavně Vojtovou metodou, děti jsou volnější, není vyjádřen tolik spasmus, který tuto chorobu provází. Doporučuje se aplikace v režimu regenerace - aplikace se provádí dvakrát denně v našich poměrech.

Zobrazit referenci

Manželé Přibylovi, Brno

Ihned jsme započali s léčením našich těl. Bez velkých úvodů oznamujeme, že tento přístroj je senzační a zázračně léčí různá onemocnění, která se vyskytují v lidském těle. Za krátkou dobu vyléčil následující případy:
KLOUBY: pravé rameno – odstranila se bolest a počáteční znehybnění – zmírnila se bolest při altróze kolen a kyčelního kloubu.

Zobrazit referenci

Střední škola pro tělesně postižené Gemini, Brno

Tady na škole se magnetoterapie používá hlavně při poruchách pohybového systému a na uvolňování spasmů. Nejmarkantnější výsledky jsou u snižování bolesti na pohybovém aparátu a samozřejmě také, co se týká těch spasmů, tak při bolení spasmů a na zlepšení hybnosti.

Zobrazit referenci

Jindřiška Kosková, Zlín

Koleno – artróza (dle lékaře koleno pracuje k operaci – nevím co by říkal dnes). Koleno sice bolí, ale v únosné míře – nekulhám a mohu chodit rychleji. Pro velkou bolest jsem brala 2 x denně Brufen a kulhala jsem. Dnes Brufen neberu (mám Pípalka) bolest je mírná, nekulhám. 
Po chřipce mi tzv. vystoupil zub – na zkus bolel (plomba od r. 1953). Po aplikaci (3x) přístroje – se zub usadil, nebolí – zachráněn.

Zobrazit referenci

Sdružení VELETA, o.s. - sdružení zdravotní a sociální pomoci

Již z počátku při používání magnetoterapie udávali uvolňování spasmů a zmírnění bolesti. Cvičení a také magnetoterapii, která probíhá 2x týdně si vyžadují. Funkce přístroje má na ně blahodárný vliv.

Zobrazit referenci

Základní škola speciální Blansko

V naší škole (Základní škola speciální, Blansko, Žižkova 27), používáme nízkofrekvenční pulzní magnetické pole jako jednu z dalších šetrných a účinných metod léčby.

Zobrazit referenci

Klub ZVONEČEK, Odry

Hlavním posláním ARPZPD v ČR o.s. Klubu Zvonečku je integrace zdravotně postižených dětí , zdravotně postižené mládeže a zdravotně postižených mladých lidí ohrožených společensky nežádoucími jevy do společnosti,integrace rodin s dětmi se zdravotním či...

Zobrazit referenci