Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

Ludmila Svobodová, České Budějovice

Dobrý den. Na základě telefonického hovoru ze dne 27.7.2004 si dovoluji zaslat přístroj Renaissance k opravě. Tento přístroj jsem zakoupila asi v roce 1998 i pro své rodiče.

Svůj aplikátor jsem občas půjčila známým, ale bohužel se mi generátor vrátil v dezolátním stavu. Mé zkušenosti, lépe řečeno naše zkušenosti, jsou s tímto přístrojem velmi dobré. Já sama jsem používala magnety především na bederní páteř. Aplikovala jsem je převážně na noc, přímo jsem na nich spala. Kombinací s akupresurou (Kuzněcův aplikátor) jsem odbourala injekce a léky.

Po delším stání mně natékají nohy. Po použití velkého aplikátoru je zde úleva okamžitá. Manžel je astmatik a magnety si aplikuje nepravidelně, většinou tehdy, když se cítí velmi unavený. Nejprve sedí v tureckém sedu na velkém aplikátoru, pak si lehne a používá malý aplikátor - přiložením na prsa. Dochází ke zklidnění dechové fáze a většinou pak usne.

Dobré zkušenosti mají i obě děti. Dcera měla naražený prst, syn výron kotníku a po prvním dnu aplikace 3 x denně, bolest ustupovala, druhý den otok byl menší a třetí den syn mohl odjet autobusem k moři.

Druhý přístroj, který jsem zakoupila, využívají rodiče a bratr. Magnetická léčba byla rodičům doporučena i od lékařů z lázní Košumberk. Otec má problémy s „achilovkou“, ale tam nějakou úlevu zatím nezpozoroval. Bratr využíval magnetů po operaci menisku. V poslední době mám problémy s tlakem a tak místo léků bych ráda srovnala tlak pomocí magnetů.

Mnohokrát děkuji za sebe i za celou naši rodinu. S pozdravem a s přáním mnoha spokojených zákazníků

Ludmila Svobodová, České Budějovice