Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

Manželé Přibylovi, Brno

Ihned jsme započali s léčením našich těl. Bez velkých úvodů oznamujeme, že tento přístroj je senzační a zázračně léčí různá onemocnění, která se vyskytují v lidském těle. Za krátkou dobu vyléčil následující případy:

KLOUBY: pravé rameno – odstranila se bolest a počáteční znehybnění – zmírnila se bolest při altróze kolen a kyčelního kloubu.

ZÁNĚTY: hnisavý zánět průdušek – uvolnění sekretu a ústup dráždivého kašle, byl odstraněn zánět zubů pod můstkem včetně bolesti, po propíchnutí obou uší u našeho vnuka odstraněna bolest včetně konečného doléčení.

ZAŽÍVACÍ ÚSTROJÍ: pozvolna a jistě ustupují problémy v zažívacím traktu.

KONČETINY: Zvyšuje se prokrvení dolních končetin.

OČI: velký zázrak na konec. Oční slzní kanálek včetně čelních dutin. Pacientka – dcera byla připravena k operaci pro těžký zánět slzního kanálku včetně neprůchodnosti nosní přepážky. Po aplikaci jednoho týdne Vaším přístrojem bolesti ustoupily, hnisavý sekret se uvolnil a tím se upustilo od chirurgického zákroku – k velkému překvapení ošetřujícího lékaře.

Doufáme, že uvedené případy velice chválí Váš výrobek, za což vyslovujeme náš vřelý dík a prosíme, abyste s uvedenými léčebnými účinky seznámili nejenom další zájemce o přístroj a předváděcích zájezdech, ale i různá zdravotnická zařízení.

A  KONEČNĚ ZÁVĚREČNÉ MOTTO: Kdo si nekoupí Váš přístroj dělá velkou chybu a je sám proti svému zdraví!

S pozdravem manželé Přibylovi, Brno

Produkty popisované v referenci

Magnetoterapeutická sada VIVA

Sada VIVA obsahuje lůžkový aplikátor střední velikosti LETTINO a kruhový aplikátor CAVO.

Více informací +