Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

Šafářová Bedřiška, Brno

V měsíci červenci tohoto roku jsem se zúčastnila s manželem zájezdu do Jedovnic, kde předváděli magnetoterapeutický přístroj.

Jsem téměř jedenáct let v invalidním důchodě, po osmi operacích kyčelních kloubů (nyní mám už oba umělé) a mám velké potíže s páteří krční i bederní, bolí mě ruce (ucpání karpálních tunýlků), mám vnitřní ostruhy na patách, zkrátka je málo míst na těle, o kterých mohu říci, lépe řečeno jsem mohla říci, že mě nebolí. Navíc již tři roky jsem přeléčována na boreliózu, takže i to se na kloubech značně podílí.

Přesto, že nemáme jako důchodci peněz nazbyt, přemluvil mě manžel, abychom přístroj objednali. Byl nám dodán v říjnu tohoto roku. V té době jsem opět trpěla velkými bolestmi páteře, denně jsem docházela na kapačky na zdravotní středisko. Použila jsem Váš přístroj a během měsíce jsem cítila velkou úlevu.

Dne 12. 11. tohoto roku jsem se s manželem zúčastnila zájezdu na farmu Bolka Polívky a pak do Loštic.

Chtěla bych Vám tímto poděkovat, jednak za citlivý výběr Vašich spolupracovníků (po prvé jsem se setkala s tím, že průvodkyně vzhledem k tomu, že chodím o holi, mě upřednostnila při nástupu do autobusu, i při výběru místa na sezení), i za Vaši pěknou zajímavou přednášku, kterou jsem já i manžel a myslím, že i ostatní, se zaujetím vyslechli. Ne vždy jsou přednášky tak zajímavé a výstižné. Rádi se takových akcí zúčastňujeme, protože se v nich dozvíme řadu nových poznatků a i když se jedná o stejnou věc, každý přednášející o ní hovoří jinak.

Jak se zlepšily potíže mých rukou svědčí to, že jsem bez potíží napsala tento dopis, což jsem dříve nedokázala. Musela jsem psát na stroji.

Ještě jednou díky za pěkně prožitý den. Kéž by bylo na trhu více takových výrobků, které by lidem ulehčovaly při jejich zdravotních potížích a hlavně, aby byly pro tyto lidi i cenově dostupné.

Šafářová Bedřiška, Brno