Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

ALKA, o.p.s., Praha

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou moc poděkovat za magnetoterapeutický přístroj RENAISSANCE. Velice spokojená je MUDr. Koudelková, která u nás pracuje jako rehabilitační lékařka. Od svého začátku působení v Alce tvrdila, že pořízení magnetu by bylo pro naše klienty velice přínosné, neboť účinky budou mít vliv na odstranění svalového napětí, zmírnění bolesti, rozšíření cév, k posílení funkce kostní a vazivové tkáně a zlepšení funkce imunitního systému. Velice přínosné je i to, že u postižených lidí se dobře aplikuje. Nyní bude moci rozepisovat magnetoterapii a tím se opět zkvalitní poskytovaná ucelená rehabilitace.
Alka o.p.s. má nyní 34 klientů od 1 roku do 30 let většinou s těžkým až středně těžkým postižením ( III. a IV. stupeň postižení ), většinou kombinovaným. Poskytujeme aktivizační služby, sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství a odlehčovací služby. Hlavním cílem je vybudování denního stacionáře od 15 let výše.

Fotky

Produkty popisované v referenci

Magnetoterapeutická sada MEDICO

Magnetoterapeutický komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC pro aplikaci...

Více informací +