Pevná linka +420 545 229 578
Mobilní telefon +420 603 836 021

Reference - fyzioterapie

Střední škola pro tělesně postižené Gemini, Brno

Tady na škole se magnetoterapie používá hlavně při poruchách pohybového systému a na uvolňování spasmů. Nejmarkantnější výsledky jsou u snižování bolesti na pohybovém aparátu a samozřejmě také, co se týká těch spasmů, tak při bolení spasmů a na zlepšení hybnosti.

Zobrazit referenci

Základní škola speciální Blansko

V naší škole (Základní škola speciální, Blansko, Žižkova 27), používáme nízkofrekvenční pulzní magnetické pole jako jednu z dalších šetrných a účinných metod léčby.

Zobrazit referenci

Zámeček Střelice

Při používání magnetoterapie značky Renaissance jsme u našich uživatelů pozorovali velký přínos využívání magnetoterapie v Zámečku Střelice a to zejména účinky zmírnění a odstranění bolesti a otoků, protizánětlivé účinky, posílení vazivové tkáně, posílení a zlepšení funkce imunitního systému, stabilizaci krevního tlaku.

Zobrazit referenci

ALKA, o.p.s., Praha

Od svého začátku působení v Alce tvrdila, že pořízení magnetu by bylo pro naše klienty velice přínosné, neboť účinky budou mít vliv na odstranění svalového napětí, zmírnění bolesti, rozšíření cév, k posílení funkce kostní a vazivové tkáně a zlepšení funkce imunitního systému. Velice přínosné je i to, že u postižených lidí se dobře aplikuje.

Zobrazit referenci

MŠ speciální, ZŠ speciální a Praktická škola ELPIS, Brno

Na magnetoterapeutických přístrojích Renaissance typu PRIMO C a PRIMO M, určených pro magnetoterapii, oceňuji především jejich skladnost, snadnou manipulaci a ovládání.

Zobrazit referenci

JITRO - občanské sdružení rodičů a přátel postižených dětí, Olomouc

Protože známe dobře účinky magnetoterapie, zejména její analgetický účinek, tak ji využíváme zejména při bolestivých onemocněních, jako chronické bolesti kloubů nebo zad a také u gynekologických problémů u dívek. Protože známe dobře její regenerační a hojivý účinek, tak ji využíváme po operaci - pro zhojení a regeneraci tkáně, jizev, ale také kostí. Využíváme ji také pro antiedematozní účinek.

Zobrazit referenci

Dětské centrum 1990, Olomouc - Topolany

V našem stacionáři Dětského centra v Topolanech využíváme magnetoterapeutické přístroje především pro léčbu neurologických onemocnění, kde patří zejména dětská mozková obrna. Používáme je pro uvolnění spastických svalů, různých paretických nebo i plagických svalů, dále pro léčbu pohybového aparátu, například při bolesti zad, nebo různých kloubních potíží, ztuhlých svalů.

Zobrazit referenci

Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s., Tetín 1, Prostějov

V naší Střední, základní a mateřské škole Jistota, o.p.s. v Prostějově jsou děti s kombinovanými vadami a většinou diagnostikované DMO spastické formy.U těchto dětí především využíváme magnetoterapii Renaissance s režimem regenerace, kdy u nich potřebujeme zvýšit prokrvení spastických končetin a následně uvolnění svalového napětí.

Zobrazit referenci